Aboca

 

Fitomagra Actidren
Actidren skoncentrowany płyn w praktycznej butelce, dzięki wysokiej zawartości substancji czynnych wspomaga organizm w naturalnym procesie oczyszczania i aktywuje jego metabolizm. Jest skuteczny w czasie stosowania diet, mających na celu kontrolę wagi ciała. Actidren, charakteryzuje się obecnością klifilizowanego ekstraktu z gorzkiej pomarańczy, który pomaga w aktywacji metabolizmu węglowodanów i tłuszczy, w połączeniu z mniszkiem lekarskim aktywuje procesy oczyszczania i wspomaga naturalną diurezę. Działanie preparatu jest uzupełnione przez obecność liofilizowanych ekstraktów z zielonej herbaty i ortosyfonu, które poprzez swoje właściwości potęgują działanie oczyszczające i antyoksydacyjne. Skoncentrowany płyn Actidren jest preparatem użytecznym w stosowaniu diet niskokalorycznych, których celem jest kontrola wagi ciała.

 

Fitomagra herbata
Naturalne oczyszczanie
Herbata ziołowa o przyjemnym smaku i zapachu przeznaczona do regularnego stosowania podczas i po stosowaniu diet, jako środek wspomagający w utrzymaniu pożądanej wagi ciała.
Specjalnie dobrane naturalne składniki roślinnej kompozycji wzajemnie uzupełniają swoje działanie i pomagają w utrzymaniu naturalnej równowagi elektrolitowej w organizmie oraz  posiadają właściwości ułatwiające prawidłowe procesy oczyszczania ze szkodliwych produktów przemiany materii (toksyn).

 

Fitomagra Limita
Fitomagra limita to preparat z dodatkiem błonnika wspomagający odchudzanie podczas diet niskokalorycznych z Dima Fibra.
Dima Fibra to  innowacyjny kompleks substancji opracowany w wyniku badań Aboca, łączący liofilizowane śluzy z lnu, lipy i prawoślazu oraz błonniki roślinne z opuncji, glucommannanu i celulozy.
Dima Fibra umożliwia powstanie naturalnego żelu posiadającego zwiększoną zdolność absorpcji wody, co pozwala jej na wzrost objętości, który jest  większy w porównaniu z objętością pojedyńczych składników. Zażycie Fitomagra limita kilka minut przed głównymi posiłkami powoduje zmniejszenie uczucia głodu w żołądku.
Fitomagra limita zawiera włókna dietetyczne m.in. takie jak glucomannan, który znany jest jako substancja uczestnicząca w redukcji wagi, wywołująca uczucie pełności w żołądku i poprawiająca funkcjonowanie  jelit.
Śluzy roślinne zawarte w nasionach lnu, kwiecie lipy i korzeniu prawoślazu podczas pęcznienia tworzą osłonę dla żołądka i przewodu pokarmowego, zmniejszają wchłanianie i ułatwiają przepływ treści pokarmowej.
Inulina z korzenia cykorii pobudza perystaltykę jelit.
Wzrost błonnika w diecie w każdym przypadku, a przede wszystkim w stosowaniu diet, które są jego pozbawione lub w których występuje on w niewielkich ilościach, wymaga zwykle naturalnego okresu przystosowawczego ze strony organizmu, który trwa zazwyczaj 8-10 dni.

 

 

 

Fitomagra SYSTEM 10
Skuteczny
system, łączący 3 kluczowe działania linii Fitomagra.
Praktyczny
Idealna kuracja w celu rozpoczęcia utraty wagi ciała. 10 dni z dwoma produktami łatwymi w użyciu wraz z praktycznym przewodnikiem.
Korzystny cenowo
Cena zestawu SYSTEM 10 jest bardzo
korzystna w porównaniu z ceną pojedynczego produktu Fitomagra Actidren czy Fitomagra Dima Fibra Limita.
Fitomagra Limita
Fitomagra Limita z Dima Fibra w tabletkach jest suplementem diety, który może być używany w zrównoważonych dietach, których celem jest kontrola wagi ciała.
Przyjmowanie Fitomagra Limita z Dima Fibra na kilka minut przed spożyciem głównego posiłku przyczynia się do złagodzenia odczuwania głodu i pozwala na lepsze przyswajanie pokarmów w jelitach. Głównym składnikiem tego produktu jest Dima Fibra, innowacyjny kompleks substancji opracowany w wyniku badań Aboca, łączący liofilizowane śluzy z lnu, lipy i prawoślazu oraz błonniki roślinne z opuncji, glucomannanu i celulozy.
Dima Fibra umożliwia powstanie naturalnego żelu posiadającego zwiększoną zdolność absorpcji wody,co pozwala jej na wzrost objętości, który jest większy w porównaniu z objętością pojedynczych składników.
Fitomagra Actidren – koncentrat w płynie
Wyjątkowy skład Fitomagra Actidren koncentrat w płynie wyróżnia się wysokim stężeniem substancji zawartych w liofilizowanych ekstraktach wchodzących w skład produktu.
Produkt jest przygotowany w formie płynnej, gotowej do spożycia po rozpuszczeniu w wodzie, co powoduje szybkie wchłanianie liofilizowanych ekstraktów z mniszka pospolitego, kopru włoskiego, łopianu, nawłoci pospolitej, ortosyfonu i zielonej herbaty oraz ułatwia prawidłowe procesy oczyszczania, zachodzące w organizmie.
Fitomagra Actidren koncentrat w płynie jest szczególnie zalecany podczas stosowania diet, mających na celu osiągnięcie pożądanej sylwetki.

 

 

Colest Oil z kwasami omega-3 i omega-6 z olejów rybnych i z lnuPreparat wspomagający obniżanie poziomu cholesterolu.
ColestOil jest preparatem zawierającym niezbędne dla organizmu wielonienasycone kwasy tłuszczowe (EPA i DHA), otrzymane z oleju rybnego oraz wzbogacony jest olejowymi ekstraktami z żywicy guggul i czosnku, zawierającymi kwasy omega-3 i omega-6.
Kwasy te nie są syntetyzowane w organizmie człowieka, a ich brak zwiększa ryzyko chorób serca i naczyń krwionośnych. Obniżają one poziom cholesterolu i trójglicerydów we krwi i chronią przed tworzeniem się płytek miażdżycowych.Uzupełnienie diety tymi składnikami jest wskazane w celu utrzymania właściwego poziomu cholesterolu we krwi i zmniejszenia ryzyka rozwoju chorób serca  i układu krążenia.

 

 

 

Finocarbo plus
Preparat pomagający w usuwaniu wzdęć
Finocarbo plus jest preparatem ziołowym o unikalnej kompozycji zawierającej węgiel roślinny znany z właściwości wchłaniania szkodliwych składników pożywienia oraz kompleks roślinnych ekstraktów z kopru włoskiego, które pomagają absorbować i eliminować gazy jelitowe, usuwając wzdęcia oraz uczucie pełności występujące po posiłkach.

 

 

 

 

 

 

 

Sollievo
Naturalny preparat ułatwiający przemianę materii stosowany w zaparciach.
Sollievo jest preparatem ziołowym w 100% naturalnym, skutecznym a zarazem delikatnym, wspomagającym wypróżnianie poprzez wspieranie naturalnych funkcji jelit.
Składniki preparatu - liście senesu i aloes, pomagają stymulować naturalną perystaltykę jelita grubego, a mniszek i boldo wspomagają naturalne procesy wypróżniania. Koper, kminek i kminek rzymski zapobiegają wzdęciom i napięciom w jelitach, a cykoria pomaga utrzymać w zdrowiu układ trawienny.

 

 

 

Grindtus plus dla dzieci
Syrop z grindelią i propolisem pomocny w utrzymaniu zdrowego stanu dróg oddechowych.
Syrop Grindtus plus charakteryzuje całkowicie naturalny skład.
Zawiera on ekstrakty rozpuszczone w miodzie, bogate w olejki eteryczne, o działaniu udrożniającym drogi oddechowe, dlatego może być skuteczną pomocą dla  fizjologicznego funkcjonowania dróg oddechowych, zwłaszcza w okresie zimowym.
Skuteczne działanie syropu zapewnia obecność liofilizowanego ekstraktu z grindelii, rośliny uprawianej przez Aboca, znanej z jej właściwości  udrożniających drogi oddechowe, stosowanej przy występowaniu kaszlu.
Grindelia wpływa na górne drogi oddechowe poprzez zmniejszanie lepkości zalegającego śluzu i upłynnianie go, przywraca prawidłowe ruchy nabłonka rzęskowego i napięcie mięśni gładkich oskrzeli oraz  wywołuje odruch wykrztuśny.
Syrop zawiera ponadto liofilizowany ekstrakt z płatków róży o działaniu bakteriostatycznym i rozkurczowym oraz olejki eteryczne z anyżu gwiaździstego i sosny. Delikatny smak cytrusów pochodzący z soku pomarańczowego i z olejku eterycznego z cytryny sprawiają, ze produkt ma przyjemny smak.
Skuteczność produktu uzupełnia obecność Propol Pur ekstraktu pochodzącego z propolisu, nie zawierającego substancji wypełniających, mającego działanie antybakteryjne, odkażające oraz wspierające układ immunologiczny.

 

 

 

Grindtus plus dla dorosłych
Syrop dla dorosłych z grindelią i propolisem pomocny w utrzymaniu zdrowego stanu dróg oddechowych.
Syrop Grindtus plus charakteryzuje całkowicie naturalny skład.
Zawiera on ekstrakty rozpuszczone w miodzie, bogate w olejki eteryczne, o działaniu udrożniającym drogi oddechowe, dlatego  może być skuteczną pomocą dla fizjologicznego funkcjonowania dróg oddechowych, zwłaszcza w okresie zimowym.
Skuteczne działanie syropu zapewnia obecność liofilizowanego ekstraktu z grindelii, rośliny uprawianej przez Aboca, znanej z jej właściwości  udrożniających drogi oddechowe, stosowanej przy występowaniu kaszlu.
Grindelia wpływa na górne drogi oddechowe poprzez zmniejszanie lepkości zalegającego śluzu i upłynnianie go, przywraca prawidłowe ruchy nabłonka rzęskowego i napięcie mięśni gładkich oskrzeli oraz  wywołuje odruch wykrztuśny.Syrop zawiera ponadto liofilizowany ekstrakt z babki lancetowatej, działający wykrztuśnie, osłaniająco i powlekająco na błonę śluzową jamy ustnej i gardła oraz olejki eteryczne  z eukaliptusa i sosny.Skuteczność produktu uzupełnia obecność Propol Pur ekstraktu pochodzącego z propolisu, nie zawierającego substancji wypełniających, mającego działanie antybakteryjne, odkażające oraz wspierające układ immunologiczny.

 

 

 

 

Fitonasal
Udrażnia zatkany nos i regeneruje błonę śluzową.
Fitonasal jest w 100% naturalnym produktem medyczny , otrzymanym wyłącznie z substancji roślinnych, w wyniku innowacyjnych procesów ekstrakcji, które nie naruszają struktury fitokompleksu.
Na synergię działania Fitonasalu wpływają :
HELYDOL - liofilizowany wyciąg z kwiatostanu kocanki o wysokim stężeniu substancji tłuszczochłonnych
OLEISTY WYCIĄG Z KOCANKI - który pokrywa wyściółkę śluzówki nosa zmiękczającą i ochronną warstwą, aby regenerować błonę śluzową oraz aby utrzymać jej nawilżenie
OLEJKI ETERYCZNE Z MIĘTY I EUKALIPTUSA - dla szybkiego efektu odświeżającego , aby ułatwić oddychanie, i  zmniejszyć uczucie „zatkanego nosa”.
Fitonasal wykazuje potrójne działanie: udrażnia zatkany nos, chroni i regeneruje błonę śluzową nosa bez efektów jakie wykazują środki obkurczające naczynia, a więc atrofii tkankowej, uzależnienia i nadciśnienia.

 

 

Salvigol  tabletki
Chroni podrażnione gardło i przynosi ulgę w czasie bólu.
Wyrób medyczny o działaniu ochronnym pomocny w leczeniu podrażnienia gardła;
Przynosi ulgę w dolegliwościach związanych z suchością, paleniem w gardle, bólem gardła i trudnością w połykaniu.
Składniki obecne w preparacie Salvigol dzięki swojej zdolności do mukoadhezji, przylegają do ścian gardła tworząc film ochronny i „efekt bariery” który:
- przynosi ulgę w typowych objawach podrażnionego gardła
- suchości
- uczucia palenia i bólu
- trudnościach w połykaniu
- sprawuje działanie nawilżające i łagodzące dla błony śluzowej gardła
- ogranicza kontakt z takimi czynnikami drażniącymi jak:
                                    - niska temperatura
                                    - dym z papierosów
                                    - smog
                                    - kurz
Salvigol przylega do komórek błony śluzowej gardła i pozostaje odporny na działanie śliny przez 50 minut ( test mukoadhezji na równi pochyłej Universita di Pavia, departament chemii farmaceutycznej i na  komórkach błony śluzowej jamy ustnej „komórka Franza” universita di Catania – departament chemii farmaceutycznej).
Salvigol dzięki efektowi bariery zmniejsza kontakt z zewnętrznymi czynnikami drażniącymi wskazując przeciwzapalny efekt ochronny zaś testy biokomaptybilności ( przeprowadzane zgodnie z ISO – 10993 ) potwierdza że nie podrażnia i nie uwrażliwia błony śluzowej gardła.

 

 

Salvigol Spray
Wyrób medyczny o działaniu ochronnym pomocny w leczeniu podrażnienia gardła;
Przynosi ulgę w dolegliwościach związanych z suchością, paleniem w gardle, bólem gardła i trudnością w połykaniu.
Składniki obecne w preparacie Salvigol dzięki swojej zdolności do mukoadhezji, przylegają do ścian gardła tworząc film ochronny i „efekt bariery” który:
- przynosi ulgę w typowych objawach podrażnionego gardła
- suchości
- uczucia palenia i bólu
- trudnościach w połykaniu
- sprawuje działanie nawilżające i łagodzące dla błony śluzowej gardła
- ogranicza kontakt z takimi czynnikami drażniącymi jak:
- niska temperatura
- dym z papierosów
- smog
- kurz
Salvigol przylega do komórek błony śluzowej gardła i pozostaje odporny na działanie śliny przez 30 minut ( test mukoadhezji na równi pochyłej Universita di Pavia, departament chemii farmaceutycznej i na  komórkach błony śluzowej jamy ustnej „komórka Franza” universita di Catania – departament chemii farmaceutycznej).
Salvigol dzięki efektowi bariery zmniejsza kontakt z zewnętrznymi czynnikami drażniącymi wskazując przeciwzapalny efekt ochronny zaś testy biokomaptybilności ( przeprowadzane zgodnie z ISO – 10993 )potwierdza że nie podrażnia i nie uwrażliwia błony śluzowej gardła.

 

 

Natura Mix
mleczko pszczele


Natura Mix mleczko pszczele
Naturalne działanie regenerujące idealne dla dzieci. Pomocna dla rodziców.
Natura Mix bioaktywator energii reprezentuje naturalny Mix fitokompleksów, zawierających składniki aktywne, oligoelementy, minerały, i inne substancje biologicznie aktywne w  zrównoważonej i kompletnej dawce, jaką zdolna jest dostarczyć  Natura. Ten Mix substancji w pełni pokrywa potrzeby energetyczne organizmu:

- aktywując procesy fizjologiczne wywołane przez reakcje ergogeniczne , wraz ze specyficznymi składnikami aktywnymi ( jak np. ginsenozydy, kofeina)
- wspierając reakcje metabolizmu komórkowego spowodowanego uwolnieniem energii, dzięki obecności witamin, oligoelementów, i minerałów obecnych w proporcjach określonych przez naturę.
- chroniąc komórki przed stresem oksydacyjnym generowanym przez procesy energetyczne dzięki obecności fitoskładników antyoksydacyjnych ( witamin, antocjanów, flawonoidów)

Preparatem najbardziej odpowiednim jest Natura Mix mleczko pszczele w jednorazowych rozpuszczalnych saszetkach z liofilizowanym mleczkiem pszczelim. Dzięki swojemu bogatemu składowi jest wskazany dla osób dorosłych w celu regeneracji w czasie silnego wyczerpania. Jest także pomocny dla dzieci i młodzieży w codziennej aktywności w czasie zmiany pór roku oraz wspomagania w czasie ich naturalnego wzrostu i rozwoju. Natura Miź melaczko pszczele nie zawiera składników które mogą wywołać  pobudzenie lub zaburzenia snu.

Natura Mix mleczko pszczele wyzwala działanie tonizująco-regeneracyjne dzięki połączeniu mleczka pszczelego z kompleksami roślinnymi. W szczególności liofilizowane mleczko pszczele ( odpowiadające 600 mg świeżego mleczka pszczelego) posiada zrównoważone działanie tonizująco-regenerujące, podczas gdy liofilizowane ekstrakty z kiełków pszenicy i sodu jęczmiennego wyzwalają działanie erogeniczne. Liofilizowany sok z owoców aceroli gwarantuje odpowiednią dawkę witaminy C, a liofilizowany sok z owoców borówki czernicy chroni komórki przed stresem oksydacyjnym.

 

 

Natura Mix zeń-szeń
Natura Mix żeń-szeń to szybka odpowiedź w czasie intensywnej aktywności.
Natura Mix bioaktywator energii reprezentuje naturalny Mix fitokompleksów, zawierających składniki aktywne, oligoelementy, minerały, i inne substancje biologicznie aktywne w  zrównoważonej i kompletnej dawce, jaką zdolna jest dostarczyć  Natura.Ten Mix substancji w pełni pokrywa potrzeby energetyczne organizmu:
- aktywując procesy fizjologiczne wywołane przez reakcje ergogeniczne , wraz ze specyficznymi składnikami aktywnymi ( jak np. ginsenozydy, kofeina)
- wspierając reakcje metabolizmu komórkowego spowodowanego uwolnieniem energii, dzięki obecności witamin, oligoelementów, i minerałów obecnych w proporcjach określonych przez naturę
- chroniąc komórki przed stresem oksydacyjnym generowanym przez procesy energetyczne dzięki obecności fitoskładników antyoksydacyjnych ( witamin, antocyjanów, flawonoidów)

Natura Mix żeń-szeń jest specyficznym produktem, który dostarcza osobom dorosłym odpowiedni ładunek energii, by lepiej stawić czoło sytuacjom związanym z intensywnym okresem pracy, nauki oraz w czasie wysiłku fizycznego. Natura Mix żeń-szeń jest ponadto użyteczny we wszystkich szczególnych substancjach stresujących, do których organizm musi się przystosować.
Natura Mix żeń–szeń wyzwala szybkie działanie tonizujaco-energetyzujace adaptogenne dzięki połączeniu żeń-szenia i żeń-szenia syberyjsekgo. W szczególności liofilizowane mleczko pszczele ( odpowiadające 500 mg świeżego mleczka pszczelego) produkowane w regionach nie zanieczyszczonych i dzięki specjalnym technikom pszczelarskim, posiada skuteczne działanie tonizujące, podczas gdy liofilizowane  ekstrakty z żeń-szenia i eleuterokoka działają tonizująco i adaptogennie. Suchy ekstrakt z borówki czernicy ( odpowiadającej 24g świeżych jagód ) chroni komórki przed stresem oksydacyjnym.

 

 

Sedivitax Bio
z Passiflo2-LMF.
Zapotrzebowanie na sen znacznie różni się u poszczególnych osób, dlatego też to nie długość snu jest ważna, ale dyskomfort jaki powoduje jego niedobór.
Niemowlęta śpią aż 20 godzin na dobę, natomiast osobie dorosłej wystarcza przeciętnie 7-8 godzin snu.
Wraz z wiekiem potrzeba człowiekowi coraz mniej snu.
Bezsenność związana jest najczęściej z przeżywaniem stresów, napięć psychicznych, różnych lęków i niepokojów.
Jeśli masz zaburzenia snu:
- trudności w zasypianiu,
- przedwczesne budzenie z poczuciem niewyspania,
- budzenie nocne przy najdrobniejszym bodźcu zewnętrznym i długie przerwy w nocnym śnie,
- niska jakość snu tzn. sen nie zapewniający wypoczynku,
- zmęczenie w środku dnia, któremu towarzyszyć może nagła potrzeba snu.

Zanim zastosujesz leki chemiczne sięgnij po łagodne preparaty roślinne takie jak Sedivitax Bio.
Zawarty w preparacie kompleks Passiflo-2LMF ułatwia zasypianie i skutecznie podtrzymuje długotrwały efekt relaksacyjny. Obecność innych kompleksów roślinnych pomaga organizmowi osiągnąć zdrowy, spokojny sen i pożądany relaks.
Stosowane w zalecanych dawkach nie powodują skutków ubocznych i nie uzależniają.

Co jeszcze należy robić?

- stosować techniki relaksacyjne,
- przyjmować preparaty zawierające magnez  lub pić wody mineralne uzupełniające niedobory pierwiastków w organizmie,
- zaplanować wieczorny spacer,
- wywietrzyć mieszkanie przed snem,
- nie pić wieczorem kawy, mocnej herbaty i alkoholu.

Sedivitax może być stosowany jako  środek wspomagajmy przy bezsenności i nerwowości.

 

 

Sedivitax herbata
Może być skuteczną pomocą w uzyskaniu naturalnego efektu relaksacyjnego, a także wartościowym środkiem  sprzyjającym zasypianiu w porze wieczornej. Poza obecnością takich roślin jak Passiflora, Rumianek, Melisa, które pochodzą z upraw organicznych Aboca, herbata bogata jest w kompleks Passiflo 2 LMF , multifrakcjonowany liofilizowany ekstrakt  o wysokiej zawartości flawonoidów, które ułatwiają działanie relaksacyjne. Sedivitax herbata posiada przyjemny smak i zalecana jest także  dzieciom i osobom starszym.

Torebki herbaty Aboca nie są zgrzewane. Są wykonane z naturalnych włókien i do ich zamknięcia nie używa się metalowych, lecz bawełnianych spinek, by zapewnić 100% czystości produktu. Każda torebka jest pakowana osobno, by ochronić nasze świeże zioła przed kontaktem z powietrzem, światłem, wilgocią i mikrobiologicznym zanieczyszczeniem, zapewniając wysoką trwałość, świeżość, moc i aromat.

 

 

SediBimbi Bio
SediBimbi Bio herbatka granulowana jest produktem, który wspomaga w naturalny sposób proces zasypiania u dziecka oraz  ułatwia odprężenie i rozluźnienie w ciągu dnia.

SediBimbi Bio herbatka granulowana zawiera liofilizowane ekstrakty, owoc badań Aboca. Należą do nich w szczególności  Passiflor 2-LMF opatentowany multifrakcjonowany ekstrakt z liści Passiflory oraz kompleks Liguflos otrzymany z samych kwiatów języczkowych Rumianku. Wszystkie te rośliny pochodzą z upraw organicznych Aboca. Produkt powstaje poprzez granulacje liofilizowanych ekstraktów, szczególną technologię, która pozwala uniknąć stosowania konserwantów i środków utrwalających i umożliwia  szybką rozpuszczalność w wodzie.

Praktyczne jednorazowe torebki mają przyjemny pomarańczowy smak i sprawiają, że produkt jest łatwy w użyciu.

 

 

FitoroiD maść
Maść doodbytnicza łagodząca dolegliwości hemoroidalne.
Wyrób medyczny najnowszej generacji pomocny w leczeniu guzków krwawniczych odbytu ( hemoroidy wewnętrzne i zewnętrzne ) i szczeliny odbytu.

Maść Fitoroid® dzięki zawartości starannie dobranych substancji roślinnych ma działanie natłuszczające, ochronne i odświeżające. Ze względu na swoje działanie zmiękczające pomaga miedzy innymi w zapobieganiu podrażnieniom  i zastojom żylnym w okolicy odbytu, jak również przyczynia się do złagodzenia  dolegliwości bólowych, świądu i pieczenia. Maść Fitoroid dzięki swoim składnikom stwarza środowisko przyjazne dla wzrostu mikroorganizmów, które pełnią potrzebne działanie ochronie.

Fitoroid  to synergia roślinnych ekstraktów :
1.Helydol® opatentowany liofilizowany ekstrakt ( pozwolenie patentowe n.MI2006A000063 ), o ponad 30-krotnym stężeniu frakcji lipofilowej pochodzącej z kwiatostanów kocanki. Aboca wybrała specjalny gatunek kocanki, Helichrysum italicum ( Roth ) Don Var. Hypercreso NHF1 ze względu na wysoką zawartość substancji aktywnych.
2.Liofilizowany ekstrakt z korzenia Ruszczyka o działaniach wspomagających mikrokrążenie otrzymany z korzenia ruszczyka pozwala na zawarcie maksymalnej ilości składników roślinnych bez dodatku jakichkolwiek środków wypełniających.
3.Odwodniony zel z lisci Aloesu zwyczajnego by zagwarantować maksymalne działanie żelu z aloesu i jego właściwości łagodzące, świeży żel z liści aloesu zostaje poddany odwodnieniu. Taka technologia umożliwia 200- krotne skoncentrowanie substancji roślinnych zawartych w świeżym żelu.

Dodatkowo Fitoroid zawiera:
- olej z dziurawca, otrzymany poprzez macerację kwiatostanu dziarwaca z olejem słonecznikowym, bogatym w składniki roślinne.
- olej z jojoby , Maslo Karite cechą tych dwóch olejków z nasion jest działanie nawilżające i ochronne, dlatego tez zostały specjalnie dobrane, by działać w sposób synergiczny.
- olejki eteryczne z miety i cyprysu które przynoszą ulgę podrażnionym miejscom.

 

 

Ruscoven maść
Preparat przynoszący ulgę zmęczonym nogom.

Ruscoven dzięki swoim składnikom bogatym w naturalne substancje aktywne jest skuteczną pomocą w przywróceniu napięcia i elastyczności skóry, zmniejsza wrażenie ciężkości nóg, łagodzi uczucie pieczenia, poprawia mikrokrążenie nóg.

Zaburzenia krążenie żylnego mogą powodować powstawanie żylaków.
Wyciąg z owoców kasztanowca zawarty w preparacie działa uszczelniająco na ściany naczyń włosowatych, zmniejsza ich kruchość, przeciwdziała stanom zapalnym i zastojom żylnym.
Wyciąg z ruszczyka stosowany  w zaburzeniach krążenia żylnego, ma działanie przeciwobrzękowe. Znosi uczucie ciężkości nóg, przeciwdziała kurczom mięśni łydek.Liście wąkroty azjatyckiej zwiększają napięcie oraz sprężystość żył i naczyń włosowatych oraz poprawiają mikrokrążenie.
Ekstrakt z liści winorośli zawiera składniki mające działanie ściągające i uszczelniające powodując lepszy przepływ w żyłach.
Liście oczaru wirginijskiego wykazują działanie ściągające i przeciwkrwotoczne. Olejek miętowy powoduje uczucie świeżości.