Medycyna Naturalna

 • Ekstrakty kwiatowe dr. Bacha


  Naturalne i bezpieczne ekstrakty kwiatowe mogą byc stosowane przez całą rodzinę, bez względu na wiek i stan zdrowia, również w czasie ciąży. Działają łagodnie i nie powodują żadnych efektów ubocznych. Orginal BachTM Flower Remedies to 38 suplementów diety wynalezionych przez brytyjskiego lekarza Edwarda Bacha w celu przywrócenia równowagi emocjonalnej i lepszego radzenia sobie z wyzwaniami dnia codziennego.

  zobacz więcej
 • Energy


  Bioinformacyjne suplementy diety i kosmetyki wpływają bezpośrednio na narządy ciała poprzez połączenia kanałow energetycznych, a składniki informacyjne przy pomocy biorezonansu likwidują przyczynę problemów zdrowotnych już w polu informacyjnym człowieka. Ekstrakty roślinne skomponowane są według określonego systemu tak, by doprowadzały wszystkie procesy życiowe w organizmie do stanu równowagi.

  zobacz więcej
 • Solgar


  Preparaty firmy Solgar to suplementy diety, odpowiednie także dla wegetarian, pozbawione soli, cukru i skrobii.

  zobacz więcej
 • Calivita


  Istnieje bardzo ścisły związek pomiędzy właściwym funkcjonowaniem układu pokarmowego a naszym zdrowiem, w którym znaczącą rolę odgrywa „przyjazna” flora jelitowa. Niezdrowy styl życia, picie alkoholu, zanieczyszczone środowisko, niektóre lekarstwa (np. antybiotyki) mogą niszczyć florę jelitową, co w konsekwencji będzie prowadzić do namnażania się chorobotwórczych bakterii jelitowych.

  zobacz więcej
 • Aboca


  Produkty firmy Aboca to włoskiego producenta naturalne preparaty roślinne wspomagające zdrowie i poprawiające komfort życia. Aboca stosuje najwyższej jakości rośliny pochodzące wyłącznie z upraw metodami organicznymi zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej.

  zobacz więcej
 • Preparaty probiotyczne MicroFlor


  MicroFlor- wielofazowy program probiotyczny wspomaga samoodnowę naturalnie pojawiającej się flory jelitowej. Przyjazne bakterie zadbają o: odporność organizmu, stan jelit oraz wchłanianie mikroelementów.

  zobacz więcej
 • Oleofarm


  Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości olejów zimno tłoczonych, surowców farmaceutycznych oraz suplementów diety i zdrowej żywności. Dzięki nowoczesnym technologiom i sprawnemu systemowi zarządzania stworzono bogatą gamę olejów zimno tłoczonych, która uzyskała duże uznanie na rynku jako linia " Oleje Świata". Dbają o najwyższą jakość produktów prowadzone są badania zarówno we własnym laboratorium jak i w laboratoriach zewnętrznych Uniwersytetu Przyrodniczego i Akademii Medycznej we Wrocławiu.

  zobacz więcej
 • NOW Foods


  NOW Foods to firma, która od 1968 roku pozostaje niezmiennie oddana sprawom jakości, wyjątkowej wartości i sprawie zdrowej żywności. Preparaty NOW Foods nie zawierają w swoim składzie parabenów, a dzięki zawartości naturalnych Srodków konserwujących, mają obniżoną zawartość innych środków chemicznych. W produktach NOW Foods nie znajdziemy również: -surowców genetycznie modyfikowanych -składnieków poddanych bioinżynierii -produktów naświetlanych -sztucznych barwników -sztucznych hormonów -sztucznych słodzików (aspartam, ace-K, sukraloza, sacharyna) -drobnoustroi patogennych (pałeczki okrężnicy i inne bakterie z grupy coli, salmonella, listeria) -zanieczyszczeń biologicznych -rozpuszczalników

  zobacz więcej
 • Invent Farm


  Invent Farm Sp. z o.o. jest polską rodzinną firmą, której działania ukierunkowane są na profilaktykę i wspomaganie zdrowia. Preparaty firmy Invent Farm wyróżniają się autorskim składem opracowywanym z uwzględnieniem tradycyjnych receptur, połączonych z naukowymi badaniami, dbałością o zachowanie restrykcyjnych reguł produkcji oraz doborem najlepszych składników.

  zobacz więcej
 • Bonimed


  Laboratorium Medycyny Naturalnej BONIMED, jest firmą, która powstała w lipcu 1991 roku. Od początku swej działalności zajęła się produkcją leków ziołowych i w chwili obecnej produkuje kilkadziesiąt preparatów ziołowych w różnych postaciach.

  W swej działalności od początki ściśle współpracowała z franciszkaninem Ojcem Grzegorzem Sroką (1930-2006) , który przez ponad pięćdziesiąt lat swojego życia zajmował się ziołolecznictwem i udzielił porad blisko półmilionowej rzeszy chorych.

   

   

  zobacz więcej
 • A-Z Medica


  A-Z Medica Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości naturalnych preparatów roślinnych i suplementów diety, kosmetyków leczniczych oraz innych artykułów służących zdrowemu stylowi życia.

  zobacz więcej
 • Genoscope


  Genoscope, to firma badawczo produkcyjna działająca na rynku kosmetyków i suplementów diety. Kierunkami rozwoju są produkty spacjalizowane takie jak kosmeceutyki, dermokosmetyki, nutrikosmetyki i nutraceutyki. Firma opracowuje i współtworzy produkty selektywne, których odbiorcami są kliniki chirurgii plastycznej, centra medycyny estetycznej, gabinety kosmetyczne, gabinety lekarskie. Podstawą działania firmy jest wykorzystywanie najnowszych sprawdzonych światowych badań klinicznych w celu naturalnego stymulowania organizmu ludzkiego do autoregeneracji.

  zobacz więcej
 • Biogeneza


  Biogeneza to wiodąca firma w branży produktów naturalnych na rynku krajowym z siedzibą w Tarnowskich Górach. Wypracowaną przez nich ideologią jest harmonia z naturą i witalność człowieka. Oferują towary czysto naturalne, które między innymi uzupełniają niedobory elementów mineralnych i witamin w organiźmie.

  zobacz więcej
 • Genactiv


  Nadrzędnym celem firmy Genactiv jest tworzenie innowacyjnych i bezpiecznych produktów, opartych o najwyższej jakości colostrum bovinum, mleko klaczy oraz inne naturalne, sprawdzone składniki. Firma Genactiv, korzystając z wiedzy i doświadczenia jej założycieli i partnerów, zachowuje najwyższe standardy staranności pozyskiwania colostrum bovinum i mleka klaczy, aby jej produkty mogły skutecznie zaspokajać wiele potrzeb zdrowotnych. Genactiv stale poszerza gamę swoich produktów, dzięki czemu jest liderem na rynku preparatów zawierających colostrum bovinum i mleko klaczy.

  zobacz więcej
 • Dr. Wolz


  zobacz więcej