Homeopatia

 • Homeopatia


  Homeopatia należy do alternatywnych, niekonwencjonalnych metod leczenia. Medycyna naturalna obejmuje swoim zakresem różne metody rozpoznawania i leczenia wykorzystując własne mechanizmy regulacyjne żywych istot. Dlatego też homeopatia jest jedna z metod leczenia budującą ten system.

  zobacz więcej
 • Boiron


  Boiron posiada szeroką gamę leków homeopatycznych przygotowanych z substancji pochodzenia naturalnego, w tym przede wszystkim pochodzenia roślinnego, mineralnego i zwierzęcego. Należą tu zarówno leki jednoskładnikowe, posiadające łacińską nazwę, w potencjach od 5 CH do 200 CH (z nielicznymi lekami o potencjach 1 MK i 10 MK), jak również preparaty złożone. Dodatkowo Laboratoria Boiron proponuja fitoterapeutyki, preparaty weterynaryjne czy zawierające oligoelementy.

  zobacz więcej
 • Dagomed


  "Dagomed-Pharma" to firma produkująca polskie kompleksowe leki homeopatyczne. Producent przez wiele lat współpracował z farmaceutami i lekarzami homeopatami, takimi jak: dr Stanisław Jędrzejczyk, dr Jacek Oczkowski , dr Leszek Tucholski. Firma oferuje 50 leków w 12 grupach terapeutycznych, co pozwala na ich szerokie zastosowanie. Preparaty posiadają wygodną postać granulek, które w przypadku małych dzieci i osób starszych mogą być rozpuszczane w niegazowanej wodzie mineralnej.

  zobacz więcej
 • Heel


  Firmę Heel założył w 1936 roku lekarz i naukowiec, dr Hans Heinrich Reckeweg. Dziś Heel jest jednym z największych producentów złożonych leków homeopatycznych na świecie i jedyną firmą produkującą leki antyhomotoksyczne (mobilizujące naturalne siły obronne organizmu i ułatwiające ustrojowi pozbycie się szkodliwych dla niego toksyn). Nazwa firmy Heel pochodzi od pierwszych liter łacińskich słów: Herba est ex luce, czyli zioła pochodzą ze światła. Heel produkuje preparaty w różnych postaciach: tabletki, krople, czopki, maści, aerozole do nosa oraz ampułki do iniekcji. Leki są łatwe w stosowaniu i w naturalny sposób, łagodnie aktywują mechanizmy samoleczenia.

  zobacz więcej
 • Lehning


  Lehning Laboratoires jest drugim co do wielkości francuskim producentem leków homeopatycznych, eksportującym około 25% produkcji do wielu krajów świata, w tym także do Polski. Oferowany przez nią bardzo szeroki asortyment znakomitych homeopatycznych leków gotowych, zarówno kompleksowych, jak i pojedynczych, umożliwia polskim lekarzom leczenie wielu stanów chorobowych.

  zobacz więcej
 • Sanum


  Sanum Polska jest polskim przedstawicielem niemieckiej firmy Sanum-Kehlbeck. Firma produkuje preparaty izopatycznejak, immunobiologiczne jak i metaboliczne.Leki firmy SANUM-KEHLBECK są bardzo popularne w Niemczech, Szwajcarii, USA, Szwecji, Włoszech, Polsce i wielu innych krajach świata.

  zobacz więcej
 • Nasze produkty


  Zobacz polecame preparaty homeopatyczne własnej produkcji.

  zobacz więcej
 • Pascoe


  Leki Pascoe przeznaczone na leczenie zapalenia zatok, katar, katar alergiczny, ropny. Charakterystyka leku: Lek ma zastosowanie w kuracjach wspomagających, przy objawach stanów zapalnych zatok.

  zobacz więcej