Biogeneza

 

SCHINDELE'S MINERALIEN

Minerały Schindele’s 1000 g to 34 naturalne minerały bez dodatku jakiejkolwiek substancji sztucznej.To zmielona skała wulkaniczna z Dolnej Austrii bogata m.in.w tlenki krzemu (ok. 65%), potasu, żelaza, wapnia, magnezu

i wiele innych mikroelementów i pierwiastków śladowych, potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Krzem to materialna podstawa intelektualnej sfery człowieka. Bez krzemu życie w ciele gaśnie. Kiedy poziom krzemu spada do poziomu krytycznego, człowiek zaczyna przewlekle i ciężko chorować. Przy deficycie krzemu mózg nie jest w stanie kontrolować procesu wzrostu, rozwoju i procesów życiowych.

Minerały Schindele’s są bardzo dobrze wchłaniane przez organizm (rozpuszczalne przez soki żołądkowe) i nie wywołują żadnych skutków ubocznych.

Co kryje sie w tej skale? Co uleczyło drzewa? Odpowiedż dały liczne testy laboratoryjne. Jest to materiał pochodzenia wulkanicznego o doskonale zbilansowynym - pod kątem oddziaływania na organizmy żywe - składzie. Wszystko co żyje potrzebuje minerałów do prawidłowego wzrostu i funkcjonowania. Sztuczne przetwarzanie pokarmów, zanieczyszczenie środowiska (głównie kwaśne deszcze, nawożenie związkami azotu itd.) zubożają środowisko i nasze organizmy co do zawartości i dostępności mikroelementów - pierwiastów kluczowych dla życia. Sharmonizowany skład mączki kamiennej Schindele łagodzi i uzupełnia te niedobory. Szczególnie ważna jest obecność magnezu - pierwiastka, nadmiernie wydlanego przy stresie i innym chorobom cywilizacyjnym a u roślin stanowi podstawę budowy cząstek chlorofilu - substancji odpowiedzialnej za fotosyntezę. Obecny w mączce krzem sprzyja krążeniu, potas przeciwdziała zawałom serca, wzmacnia układ nerwowy, chrom obniża ciśnienie krwi, reguluje poziom cholesterolu i cukru we krwi. Czym więc różni się ten produkt od nowoczesnych, kompleksowych środków dostępnych w każdej aptece, zawierających w doskonałych proporcjach wszystkie ważne dla życia składniki mineralne? Są dwie różnice: Minerały Schindele

1. są produktem czysto naturalnym - uzyskanym bez chemicznej interwencji człowieka.
2. posiadają - potwierdzone badaniami - unikalne właściwości magnetyczne i elektryczne - mają też zdolność przekształcenia wstecznego sieci krystalicznej atomów, co ma według niektórych ekspertyz, powodować dziwne wydłużanie się gosienic maszyn pracujących w kamieniołomach Schindele.

Poniżej prezentujemy pełny skład chemiczny minerałów Schindele:
(Uwaga: Skład procentowy w każdej partii może ulec minimalnym zmianom - wynika to z naturalnej fluktuacji składu złoża.)

SiO2 bezwodnik kwasu krzemowego  66,8%
Al2O3 tlenek glinowy 11,8%
K2O tlenek potasowy 3,25%
Fe2O3 tlenek żelazowy 5,58%
CaO tlenek wapniowy 0,74%
MgO tlenek magnezowy 0,93%
Na2O tlenek sodowy 1,96%
Mn mangan 0,028%
Cu miedź 0,0035%
Zn cynk 0,0079%
Co kobalt 0,0013%
Mo molibden  0,0003%
B  bor 0,0026%
Cr chrom 0,0062%
Ni nikiel 0,0039%
V wanad 0,0083%
P fosfor 0,74%
Sr stront 0,00096%
Li lit 0,0050%
Ti tytan 0,0012%
Nb  niob 0,0008%
Tm  tul 0,0003%
Tb  terb 0,0001%
Ce  cer 0,0001%


 

Minerały Schindele's 1000 g:

- jedyny w pełni naturalny zestaw minerałów do codziennego spożycia

- znakomicie uzupełniają niedobór mikroelementów w organiźmie

- działają korzystnie na perystaltykę jelit

- oczyszczają organizm z toksyn

- korzystnie wpływają na stan kości, zębów, włosów i paznokci

- poprawiają zarówno kondycję fizyczną jak i psychiczną

- oraz są znakomitynm uzupełnieniem w czasie rozmaitych kuracji

Zastosowanie:

DLA CZŁOWIEKA
Według dotychczasowych obserwacji minerały Schindele mają następujące zastowowanie:

wewnętrznie: Zażywać rano i wieczorem po 1 pełnej łyżeczce, popić obficie wodą lub innym płynem. Minerały Schindele można też we wspomnianej ilości wymieszać w wodzie, herbacie lub innym płynie.
zewnętrznie: Minerały Schindele można stosować jako krem do twarzy o działaniu przeciwzmarszczkowym. Należy w tym celu rozmieszać je z jakimkolwiek dostępnym na rynku kremem w stosunku 1 : 1.
Maseczka przeciwzmarszczkowa: Składniki:1 łyżka minerałów Schindele, 1 łyżka miodu, 1 żółtko. Wszyskie składniki dobrze rozmieszać, aż papka da się dobrze rozprowadzić. Maseczkę nakładać na dobrze oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Po 10-20 minutach spłukać obficie wodą. Maseczkę można stosować 1-2 razy w tygodniu.

Minerały Schindele jako dodatek do kąpieli: 500 g minerałów rozpuścić w ok. 5 l. gorącej wody (do 70°C). Wlać do pozostałej wody. W czasie kąpieli wielokrotnie wprawiać wodę w ruch. Czas kąpieli powinien wynosić ok. 1/2 godz. Kąpiele z minerałami Schindele przeciwdziałaja bólom reumatycznym i zmęczeniu, regenerują organizm, ujędrniają skórę i sprzyjają ogólnie dobremu samopoczuciu.

działania uboczne: nie stwierdzono, niektóre osoby zgłaszały stwardnienie stolca. Na ogół występuje też zmiana koloru stolca na ciemniejszy. stosowanie podczas ciąży i karmienia piersią: należy porozumieć się z lekarzem. wartość energetyczna: 0 kcal/kJ. interakcje z innymi lekami: nie powinno się zażywać minerałów jednocześnie z innymi preperatami bądź lekami zawierającymi związki żelaza. przedawkowanie: nie występują skutki uboczne przy stosowaniu wg zaleceń.

DLA ZWIERZĄT
Można zwiększyć sprawność koni wyścigowych lub poprawić zdrowie i samopoczucie innych zwierząt dodając im do karmy minerały Schindele w ilości 10 g dziennie na każde 70 kg wagi ciała.

DLA ROŚLIN
Kwiaty również dobrze reagują na nasze minerały. 2 razy do roku należy posypać ziemię kwiatową jedną kopiastą łyżką minerałów, po czym obficie podlać czystą wodą.